Nasza oferta

Kwietni.pl to coś więcej niż tylko kwiaty
To nasze doświadczenie, entuzjazm, energia i kreatywność, zamknięte w każdej kwietnej kompozycji.

Na każdą okazję
Każda okazja jest dobra, aby wręczyć komuś kwiaty. Dlatego czy to imieniny, czy to urodziny, spotkanie po latach albo nawet wizyta u znajomych – Kwietni.pl proponują bogaty wybór kwiatów ciętych i doniczkowych, kwiatów, które poprawią humor, wprowadzą w cudowny nastrój, które sprawią radość.

Ślub?
Zadbamy o każdy kwietny detal, aby ten najważniejszy dzień w życiu nowożeńców na zawsze pozostał w ich pamięci. Stworzymy ślubny bukiet, ukwiecimy kościół i salę na weselne przyjęcie, a nawet stworzymy kwietny krawat dla pana młodego.

Dla firm
Uroczysta kolacja firmowa? Wyjazd integracyjny? Jubileusz pracownika?
Zakres naszej oferty florystycznej i twórcze talenty sprostają każdemu wyzwaniu. Ukwiecimy salę konferencyjną i bankietową. Stworzymy niepowtarzalny bukiet, zadbamy o każdy kwietny detal, aby kontrahenci i pracownicy Twojej firmy poczuli się naprawdę wyjątkowo.


Pogrzeb
Życie pisze zaskakujące scenariusze, dlatego polecamy odpowiednio dobrane kwiaty, niepowtarzalne kompozycje, wiązanki i wieńce stworzone jako wyraz pamięci i szacunku.

Kwiaty i coś jeszcze

W naszej ofercie znajdą Państwo również lampy, ramki na zdjęcia, doniczki i gustowne drobiazgi – idealne na prezent dla kogoś lub dla siebie.